Straipsniai

Sportinių automobilių vairavimas, sportinio vairavimo kursai, šventės įmonėms, grupėms ir daugiau!

Įvyko pirmoji žiemos vairavimo treniruotė

  • naujienos
  • Komentarai įrašui Įvyko pirmoji žiemos vairavimo treniruotė yra išjungti

Sausio 19 dieną, visi norintys saugiau bei jaukiau jaustis važiuodami snieguotais bei apledėjusiais keliais, keliavo į Nemuno žiedą – vyko pirmoji šių metų žiemos vairavimo treniruotė.

Žiemos vairavimo treniruotės tikslas – patobulinti vairavimo įgudžius bei tuo pačiu išbandyti savo automobilį. Susirinkusius dalyvius pasitiko neseniai iškritęs sniegas bei po juo besislepiantis ledas – idealios sąlygos ne tik mokytis žiemiško vairavimo, bet ir geriau suprasti kur automobilio padangos turi sukibimą, o kur geriau tiesiog sumažinti greitį.Žiemos vairavimo įgudžių treniruotė Nemuno žiedo trasoje

Visų dalyvių laukė trys figūrinio trasos – EASY, MEDIUM ir HARD. Pradėję nuo lengviausios trasos, dalyviai iškart keliavo į antrają, sunkesniąją trasą ir galiausiai vieną Nemuno žiedo ratą užbaigdavo įveikdami sunkiausią ir ilgiausią figūrinio važiavimo trasą. Nepaisant Tėvas Racing komandos pastangų, atsidengęs ledas MEDIUM trasą pavertė sunkiausiają – trasos teisėjams teko gerokai paplušėti kilnojant parvirtusius oranžinius kūgelius.

Audi automobilis žiemos vairavimo treniruotėje

Po visos dienos su daugiau nei dvidešimčia dalyvių, Tėvas Racing insruktoriai nusprendė vieningai – dažniausiai pasitaikančios vairuotojų klaidos yra netaisyklinga rankų padėtis ant vairo ir per didelis greitis nesuvokiant kokį sukibimą su kelio danga turi automobilis. Tiesa, visi instruktoriai pastebėjo, kad vairuotojai noriai klausėsi patarimų ir dažniausiai taisė savo klaidas iškart po pirmųjų pastabų.

BMW M240 automobilis žiemos vairavimo treniruotėje Nemuno žiedo trasoje

Kita žiemos vairavimo treniruotė jau sausio 27 dieną – daugiau informacijos apie renginį galite rasti mūsų Facebook paskyroje.

Atgal į viršų